Rząska® zestaw mocowań inwazyjnych/bezinwazyjnych Risinfix 2w1 (2 sztuki) dla rolet Dzień Noc i Thermo Blackout

Dzień Noc
Thermo Blackout
Zestaw mocowań

29,00 zł z VAT

mastercard
visa
payu

Kolekcja

Zestaw mocowań

Cena

29,00 zł   z VAT

Rolety zaciemniające Thermo Rząska® - dbałość o komfort Twojego wnętrza.

Roleta zaciemniająca Rząska® to dekoracyjny, a także funkcjonalny produkt, dzięki któremu skutecznie "wygonisz" rażące promienie słoneczne z salonów, biur i sypialni oraz utrzymasz komfortową temperaturę w pomieszczeniach. Dzięki rolecie Termo uzyskasz 100% zaciemniania.

 

Roleta ma jeszcze jedną, decydującą dla wielu osób zaletę: bardzo łatwo ją zamontować, nie uszkadzając okna, nadproża czy muru.  Bez wiercenia w newralgicznych miejscach okien, nadproży i ościeży można całkowicie zrezygnować z mocowania rolety inwazyjnie przy użyciu mocowań zaciskowych Rząska® Risinfix.

 

Opcje montażowe Rząska® Risinfix

Nie jesteś pewien, która opcja montażu jest dla Ciebie najlepsza? Zamawiając roletę Rząska® nie musisz się martwić, ponieważ w jednej dostawie otrzymujesz dwie opcje montażu! Zarówno uchwyt zaciskowy Rząska Risinfix jak i uchwyt do przykręcenia clip są dołączane do każdej dostarczanej rolety. W ten sposób można w każdej chwili szybko i wygodnie przełączać się między dwoma opcjami montażu.

Uchwyty zaciskowe Rząska® Risinfix (z podkładkami samoprzylepnymi)

Uchwyty zaciskowe Rząska® Risinfix do montażu rolet na skrzydle okiennym dostarczane są wraz z podkładkami samoprzylepnymi, dzięki czemu zapewnione jest pewne i mocne zamocowanie rolet. Zaprojektowaliśmy wsporniki tak, aby były jak najbardziej uniwersalne i posiadają regulację w zakresie 15-24 mm. Zostały one wykonane z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapobiega łamaniu i wyginaniu się uchwytów. Klamry są po prostu nasuwane na profil nośny i nasuwane na górną część wrębu skrzydła. Aby uzyskać najlepsze trzymanie, uchwyty można zamocować za pomocą podkładek samoprzylepnych. Dzięki elastycznej konstrukcji rolety na profilu nośnym, uchwyty zaciskowe można zamocować w dowolnym miejscu na skrzydle okiennym.

 

Uchwyty do wkrętów Rząska® Risinfix (wraz z wkrętami)

Oprócz uchwytów zaciskowych, wraz z roletą otrzymają Państwo również uchwyty do przykręcenia. Nadają się one do montażu rolety na suficie, ścianie oraz we wnęce okiennej. Wystarczy umieścić dwa klipsy w odpowiednim miejscu i je przykręcić. Profil nośny, na którym zamontowana jest żaluzja, służy jako pomoc w ustawieniu poziomu. Następnie wystarczy kliknąć profil nośny w klipsy i roleta zawiśnie.

 

Rolety Thermo Rząska® - Montaż w 60 sekund

Jako producent żaluzji plisowanych i rolet, postawiliśmy sobie za zadanie zapewnienie długotrwałego zadowolenia naszych klientów. Bardzo ważne jest dla nas, aby odpowiadać na wszystkie życzenia i potrzeby naszych klientów. Codziennie zbieramy życzenia klientów, aby jak najlepiej dostosować nasz asortyment.  Chcemy zaoferować Państwu coś wyjątkowego do domu: roletę Rząska®, która jest całkowicie dostosowana do potrzeb naszych klientów, pasuje i sprawia przyjemność każdego dnia.

 

Każda roleta jest od początku do końca wykonywana lokalnie w naszym zakładzie produkcyjnym. W Rząska® chcemy poprowadzić Państwa od pierwszego kliknięcia w procesie zamówienia do ostatniego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi na naszej stronie internetowej, nasz zespół obsługi klienta jest dostępny prawie 24/7 i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Ci satysfakcjonującą i informacyjną odpowiedź!

 • Mocowania pasują do 95% wszystkich typów okien - od wąskich do szerokich oraz od okien plastikowych do drewnianych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nawet w przypadku sztywnych, stałych okien i drzwi!
 • Instrukcja obrazkowa dla jeszcze szybszej i bardziej przejrzystej instalacji
 • Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bardziej indywidualnych życzeń konfiguracyjnych. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować.
 • Uważasz, że montaż nie jest możliwy? - Napisz do nas i prześlij nam zdjęcia swoich okien. (Prawie) zawsze znajdujemy rozwiązanie!

Tkanina zastosowana w roletach Thermo

Najwięcej czasu poświęciliśmy temu, co jest prawdopodobnie najważniejszym aspektem rolet: doborowi tkanin do naszych rolet Thermo. Po długich poszukiwaniach połączyliśmy najważniejsze wymagania funkcjonalne, które cenią klienci i które pomagają pomieszczeniom osiągnąć pożądaną funkcję, z podstawowymi właściwościami technicznymi, które zapewniają czysty wygląd tkaniny i długą żywotność okna. Dlatego możemy zaproponować Ci Thermo Blackout, tkaninę zaciemniającą pomieszczenie, dzięki której możesz zaoszczędzić energię.

 

Tkanina Thermo Blackout pokryta jest od strony okna srebrną powłoką. Powłoka ta odbija promienie słoneczne i latem utrzymuje największe ciepło na zewnątrz. W zimie powłoka tkaniny Thermo Blackout sprawia, że ciepło dłużej pozostaje w pomieszczeniu i nie jest tracone bezpośrednio przy zimnym oknie. Powłoka zapewnia również 100% zaciemnienie, dzięki czemu idealnie nadaje się do sypialni. Rolety termo Rząska® mają dzięki temu specjalne właściwości i oferują więcej niż zwykłe rolety. Niektóre z tych funkcji to: 

 • Certyfikat Ökotex dla naszych tkanin
 • produkowane lokalnie i za uczciwą płacę 
 • szeroki wybór modnych, żywych i odważnych kolorów
 • Tkaniny stabilizowane UV, aby zapobiec szybkiemu blaknięciu
 • w 100% zaciemniające
 • Ochrona przed promieniowaniem UV dla Twoich mebli i wyposażenia
 • Opatentowany system Rząska® Silencio, umożliwia cichą i precyzyjną regulację rolet
 • szybkie i łatwe czyszczenie, można je wyszczotkować i przetrzeć wilgotną szmatką
 • nadaje się do pomieszczeń wilgotnych, a więc także do łazienek i kuchni
 

Prawidłowe mierzenie

Rolety Dzień Noc montuje się na ramie okna za pomocą 2 mocowań Risnifix 2w1 na górze ramy. Zalecamy zastosowanie poniższej instrukcji pomiaru, dzięki temu plisa będzie idealne dopasowania.

 • Szerokość mierzymy na podstawie szerokości szyby dodając 2-3cm, aby roleta zachodziła na ramę okna. Zazwyczaj wystarczy, aby roleta zakrywała szybę okna wraz z listwą przyszybową. Należy zwrócić przy tym uwagę, aby zamontowana na oknie roleta przy rozwijaniu nie haczyła o klamkę.
 • Wysokość mierzymy na podstawie wysokości skrzydła okiennego od górnej do dolnej krawędzi.
 
 
Rząska® zestaw mocowań inwazyjnych/bezinwazyjnych Risinfix 2w1 (2 sztuki) dla rolet Dzień Noc i Thermo Blackout