Roleta Dzień Noc Rząska® na wymiar ● montaż inwazyjny/bezinwazyjny 2w1 ● w kolorze Biały śnieg (biały) z profilem białym

Dzień Noc
Thermo Blackout
Mocowanie

24,99 zł z VAT

 • Uwaga: Są to oryginalne rolety marki Rząska®. Marka Rząska® oznacza solidne, trwałe produkty wysokiej jakości, które są wytwarzane lokalnie, przy uczciwych zarobkach i z nowoczesnych materiałów, zgodnie z najsurowszym rzemiosłem. Rolety plisowane Rząska® w ŻADEN sposób nie da się porównać z tanimi żaluzjami plisowanymi z marketów budowlanych i roletami z Chin!
 • Rząska® Roleta dzień i noc 2w1 bez wiercenia / z wierceniem: Płynna regulacja (dzień i noc). Możliwość dowolnego wyboru sposobu montażu (uchwyty zaciskowe Risinfix + uchwyty śrubowe Risinfix zawsze w zestawie). Inteligentna prowadnica łańcucha (nie rozrywa i nie blokuje sznurka). Rolety Rząska® są wstępnie zmontowane na profilu nośnym do łatwego montażu zatrzaskowego do ściany, sufitu lub ramy/skrzydła okiennego. (Nie ma potrzeby żmudnego mierzenia i ustawiania uchwytów montażowych, jak również nie ma potrzeby żmudnego montażu wielu pojedynczych części!), ponieważ cenimy Twój czas i Twój dom!
 • W roletach Dzień Noc dwie warstwy materiału, każda z nieprzezroczystymi i przezroczystymi pasami, zapewniają częściową widoczność na zewnątrz lub zaciemnienie pomieszczenia i prywatność. Padanie światła i stopień prywatności można regulować bezstopniowo.
 • Właściwości tkaniny: Paski na przemian przezroczyste i 100% nieprzezroczyste! Dowolne ustawienie światła poprzez funkcję dzień i noc. Przepuszczalność światła: średnia, lekko zaciemniająca, żywe kolory i tkaniny opracowane specjalnie dla rolet (ochrona przed promieniowaniem UV -> brak szybkiego blaknięcia).
 • Nasza tkanina wysokiej jakości Dzień Noc dostępna jest w 14 modnych kolorach. Dzięki tym roletom można łatwo regulować dopływ światła i stopień prywatności poprzez grę naprzemiennych pasów przezroczystych i nieprzezroczystych.
 • Łatwa pielęgnacja: elementy i tkaniny można szczotkować i przecierać lekko wilgotną szmatką | Nasze tkaniny nadają się do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach i dlatego można je stosować również w kuchniach i łazienkach!
 • W opisie produktu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!
 • Prawidłowe mierzenie: zamówiona szerokość to rzeczywista szerokość tkaniny. Tkanina może być o kilka centymetrów szersza od szyby Twojego okna. Jednak przy montażu do skrzydła okiennego prosimy o uwzględnienie przy określaniu szerokości klamki okiennej, aby nie przeszkadzała podczas przesuwania rolety. Zalecamy zachowanie odległości 1 cm od klamki okiennej. W przypadku wysokości prosimy o zmierzenie całej powierzchni, która ma być pokryta.
 • Łatwy i szybki montaż: Niezależnie od tego, czy chcesz zacisnąć czy przykręcić swoją nową roletę Rząska®, możesz oczekiwać szybkiego i łatwego montażu, ponieważ kupujesz oryginalną roletę Rząska® wstępnie zmontowaną. Jeśli chcesz zamontować roletę Rząska® bez wiercenia / za pomocą załączonych mocowań zaciskowych, grubość ramy bez uszczelki gumowej Twojego okna nie może przekraczać 15-24mm.
 • Zestaw zawiera: 1x roleta Rząska® zmontowana wstępnie na profilu, 2x uchwyty zaciskowe Rząska® Risinfix (wraz z podkładkami samoprzylepnymi), 2x uchwyty śrubowe Rząska® Risinfix (wraz z wkrętami), instrukcja montażu wraz z linkiem do filmu montażowego, obietnica jakości Rząska®.
 • Poniżej strony w postaci listy wskazane są najczęściej zadawane pytania.

Kolekcja

Dzień Noc

Kolor tkaniny

Biały śnieg (biały)

Profil

biały

Marka

Rząska®

Cena

24,99 zł   z VAT

Kolor mocowania

biały

Rolety Dzień Noc Rząska® - dbałość o komfort Twojego wnętrza.

Rolety Dzień Noc Rząska® to system oparty na polaczeniu dwóch nachodzących na siebie tkanin zaciemniającej oraz siatkowanej przepuszczającej światło. W zależności od ustawienia względem siebie warstw tkanin uzyskujemy całkowite lub częściowe zaciemnienie okna. Roletę można też unieść wpuszczając światło od dołu lub zwinąć ją całkowicie uzyskując efekt pełnego światła. Podczas zwijania i rozwiania rolety, warstwy tkanin precyzyjnie nachodzą na siebie w efekcie otrzymujemy idealne zaciemnienie pomieszczenia.

 

Opcje montażowe Rząska® Risinfix

Nie jesteś pewien, która opcja montażu jest dla Ciebie najlepsza? Zamawiając roletę Rząska® nie musisz się martwić, ponieważ w jednej dostawie otrzymujesz dwie opcje montażu! Zarówno uchwyt zaciskowy Rząska Risinfix jak i uchwyt do przykręcenia clip są dołączane do każdej dostarczanej rolety. W ten sposób można w każdej chwili szybko i wygodnie przełączać się między dwoma opcjami montażu.

Uchwyty zaciskowe Rząska® Risinfix (z podkładkami samoprzylepnymi)

Uchwyty zaciskowe Rząska® Risinfix do montażu rolet na skrzydle okiennym dostarczane są wraz z podkładkami samoprzylepnymi, dzięki czemu zapewnione jest pewne i mocne zamocowanie rolet. Zaprojektowaliśmy wsporniki tak, aby były jak najbardziej uniwersalne i posiadają regulację w zakresie 15-24 mm. Zostały one wykonane z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapobiega łamaniu i wyginaniu się uchwytów. Klamry są po prostu nasuwane na profil nośny i nasuwane na górną część wrębu skrzydła. Aby uzyskać najlepsze trzymanie, uchwyty można zamocować za pomocą podkładek samoprzylepnych. Dzięki elastycznej konstrukcji rolety na profilu nośnym, uchwyty zaciskowe można zamocować w dowolnym miejscu na skrzydle okiennym.

 

Uchwyty do wkrętów Rząska® Risinfix (wraz z wkrętami)

Oprócz uchwytów zaciskowych, wraz z roletą otrzymają Państwo również uchwyty do przykręcenia. Nadają się one do montażu rolety na suficie, ścianie oraz we wnęce okiennej. Wystarczy umieścić dwa klipsy w odpowiednim miejscu i je przykręcić. Profil nośny, na którym zamontowana jest żaluzja, służy jako pomoc w ustawieniu poziomu. Następnie wystarczy kliknąć profil nośny w klipsy i roleta zawiśnie.

 

Rolety Dzień Noc Rząska® - Montaż w 60 sekund

Jako producent żaluzji plisowanych i rolet, postawiliśmy sobie za zadanie zapewnienie długotrwałego zadowolenia naszych klientów. Bardzo ważne jest dla nas, aby odpowiadać na wszystkie życzenia i potrzeby naszych klientów. Codziennie zbieramy życzenia klientów, aby jak najlepiej dostosować nasz asortyment.  Chcemy zaoferować Państwu coś wyjątkowego do domu: roletę Rząska®, która jest całkowicie dostosowana do potrzeb naszych klientów, pasuje i sprawia przyjemność każdego dnia.

 

Każda roleta jest od początku do końca wykonywana lokalnie w naszym zakładzie produkcyjnym. W Rząska® chcemy poprowadzić Państwa od pierwszego kliknięcia w procesie zamówienia do ostatniego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi na naszej stronie internetowej, nasz zespół obsługi klienta jest dostępny prawie 24/7 i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Ci satysfakcjonującą i informacyjną odpowiedź!

 • Mocowania pasują do 95% wszystkich typów okien - od wąskich do szerokich oraz od okien plastikowych do drewnianych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nawet w przypadku sztywnych, stałych okien i drzwi!
 • Instrukcja obrazkowa dla jeszcze szybszej i bardziej przejrzystej instalacji
 • Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bardziej indywidualnych życzeń konfiguracyjnych. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować.
 • Uważasz, że montaż nie jest możliwy? - Napisz do nas i prześlij nam zdjęcia swoich okien. (Prawie) zawsze znajdujemy rozwiązanie!

Tkanina zastosowana w roletach Dzień i Noc

Najwięcej czasu poświęciliśmy prawdopodobnie najważniejszemu aspektowi rolet: doborowi tkanin do naszych rolet. Po długich poszukiwaniach połączyliśmy najważniejsze wymagania dekoracyjne, które klienci cenią i które czynią pomieszczenia pięknymi, z podstawowymi właściwościami technicznymi, które zapewniają czysty wygląd tkaniny i długą żywotność na Twoim oknie.

 

Dlatego też możemy zaoferować Państwu szereg wysokiej jakości tkanin, które są lepsze od tkanin wielu innych producentów. Rolety Rząska® Dzień Noc mają dzięki temu specjalne właściwości i oferują więcej niż zwykłe rolety. Niektóre z tych funkcji to: 

 • Certyfikat Ökotex dla naszych tkanin
 • produkowane lokalnie i za uczciwą płacę 
 • szeroki wybór modnych, żywych i odważnych kolorów
 • Tkaniny stabilizowane UV, aby zapobiec szybkiemu blaknięciu
 • Ochrona przed promieniowaniem UV dla Twoich mebli i wyposażenia
 • Opatentowany system Rząska® Silencio, umożliwia cichą i precyzyjną regulację rolet
 • szybkie i łatwe czyszczenie, można je wyszczotkować i przetrzeć wilgotną szmatką
 • nadaje się do pomieszczeń wilgotnych, a więc także do łazienek i kuchni
 

Prawidłowe mierzenie

Rolety Dzień Noc montuje się na ramie okna za pomocą 2 mocowań Risnifix 2w1 na górze ramy. Zalecamy zastosowanie poniższej instrukcji pomiaru, dzięki temu plisa będzie idealne dopasowania.

 • Szerokość mierzymy na podstawie szerokości szyby dodając 2-3cm, aby roleta zachodziła na ramę okna. Zazwyczaj wystarczy, aby roleta zakrywała szybę okna wraz z listwą przyszybową. Należy zwrócić przy tym uwagę, aby zamontowana na oknie roleta przy rozwijaniu nie haczyła o klamkę.
 • Wysokość mierzymy na podstawie wysokości skrzydła okiennego od górnej do dolnej krawędzi.
 
 

FAQ / Często zadawane pytania

Roleta Dzień Noc Rząska® na wymiar ● montaż inwazyjny/bezinwazyjny 2w1 ● w kolorze Biały śnieg (biały) z profilem białym

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Od momentu opłacenia zamówienia, czas realizacji trwa około tygodnia, razem z wysyłką i dostarczeniem przez kuriera zamówionego produktu.

Ile wynosi koszt dostawy?

Dziękując Ci za złożone u nas zamówienie, koszt przesyłki wynosi 0 zł.

Z jakiej firmy kurierskiej Państwo korzystają?

Nawiązaliśmy długoletnią współpracę z firmą kurierską DPD oraz DHL.

Czy uchwyty poradzą sobie z utrzymaniem rolety o dużych wymiarach?

Tak. Wszystkie nasze mocowania są poddawane cyklicznym testom, dzięki temu są przystosowane do prawidłowego funkcjonowania rolet w oparciu, nawet o maksymalne wymiary jakie oferujemy.

Jak mam złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie, należy skorzystać z konfiguratora dostępnego na naszej stronie internetowej, następnie dodać spersonalizowaną roletę do koszyka. Ostatnim krokiem jest opłacenie zamówienia, a całą resztą zajmiemy się my.

Co zawiera zestaw wraz z roletą?

Zestaw wraz z roletą zawiera mocowania, instrukcję montażu wraz z linkiem od instrukcji wideo oraz dokument zakupu wysyłany w wersji elektronicznej.

Czy rolety nadają się do pomieszczeń typu łazienka czy kuchnia?

Nasze rolety można stosować w wilgotnych pomieszczeniach.

Jak wstępnie wyczyścić roletę?

Wstępne roletę możemy wyczyścić z wierzchniego kurzu za pomocą ścieżeczki z mikrofibry bądź bawełny.

Jak wyczyścić większe zabrudzenia?

Jeśli występują większe zabrudzenia ściereczkę należy delikatne zwilżyć wodą, następne przetrzeć tkaninę.

Czy potrzebuję dodatkowej pomocy przy montażu rolet?

Montaż jest prosty, rolety są jak najbardziej złożone przygotowane do szybkiego, montażu. Dodatkowo zestaw zawiera instrukcję montażu, która zawiera również link do filmu instruktarzowego. W razie dodatkowej pomocy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Jaki jest okres gwarancji?

Wszystkie nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją.

Czy wymiar jaki podam odpowiada rzeczywistemu rozmiarowi rolety?

Rolety wykonujemy na wymiar z milimetrową dokładnością. Otrzymają Państwo idealnie wykonany rozmiar rolety co do milimetra. Do podanej długości/wysokości zawsze dodajemy zapas około 15% długości tkaniny.

Czy mogę otrzymać próbki tkanin?

Tak, wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Próbki są darmowe.

Czy można zajrzeć do mieszkania z zewnątrz w nocy przy włączonym świetle?

Nie, tkaniny są w 100% nieprzezroczyste w pozycji noc.

Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały
Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały
Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały
Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały
Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały
Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały
Rząska® roleta dzień noc • Montaż 2w1 (inwazyjny i bezinwazyjny) • Kolor tkaniny: White Snow (biały) • Kolor profilu: biały